گروه مالی بانک مسکن در توسعه طرح‌های عمرانی مشهد مقدس مشارکت می‌کند

تفاهم‌ نامه همکاری بین گروه مالی بانک مسکن و معاونت اقتصادی شهرداری مشهد به ارزش ۱۰۰ هزار میلیارد ریال به امضاء رسید.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه مالی بانک مسکن، سعید شیرزادی، مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه همکاری، اعلام کرد که فعالیت در زمینه خدمت‌رسانی به مردم با محوریت توسعه طرح‌های عمرانی شهر مشهد مقدس و درجوار بارگاه ملکوتی و مطهر امام رضا (ع) برکات بسیاری را برای گروه مالی بانک مسکن و شهرداری مشهد به دنبال دارد.

وی، افزود: با توجه به پتانسیل‌های موجود درگروه مالی بانک مسکن، ظرفیت‌های بالایی برای همکاری وگسترش فعالیت در حوزه‌های تخصصی لیزینگ، سرمایه گذاری، مشارکت و پیمانکاری در انواع پروژه‌های ساختمانی بین دو مجموعه وجود دارد.

شیرزادی، تصریح کرد: این تفاهم‌نامه مهم، زمینه‌ساز ارائه خدمات مورد نیاز شهرداری مشهد ازطریق ابزارهای نوین مالی در بخش‌ها و فعالیت‌های مختلف توسط گروه مالی بانک مسکن خواهد بود.

وی، با اشاره به تجربیات و سوابق بسیار شرکت‌های زیر مجموعه گروه مالی بانک مسکن ازجمله در صنعت ساختمان، افزود: این تجربیات به همراه استفاده ازتکنولوژی‌های نوآورانه، زمینه‌ساز توسعه همکاری بین گروه مالی بانک مسکن و شهرداری مشهد از جمله در زمینه‌های توسعه طرح های ساختمانی شهر مشهد مقدس خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.