جذب سرمایه‌گذار در راه‌آهن/ رونمایی از جدیدترین دستاوردهای ریلی ‌

طبق اعلام شرکت راه‌آهن، آخرین دستاوردها و فناوری‌های صنعت حمل ونقل ریلی ایران و جهان، در نمایشگاه امسال حمل و نقل ریلی رونمایی می‌شود.
جذب سرمایه‌گذار در راه‌آهن/ رونمایی از جدیدترین دستاوردهای ریلی ‌

‌به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، روزهای 19 تا 22 خردادماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

تاکنون بیش از 170 شرکت داخلی و خارجی از کشورهای روسیه، ترکیه، چین و لتونی برای حضور در این نمایشگاه بین‌المللی اعلام آمادگی کرده‌اند.

این نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی کشور با حمایت وزارت راه و شهرسازی و وزارت صنعت، معدن و تجارت، ‌‌با همکاری شرکت‌های عضو انجمن ریلی ایران، شرکت‌های عضو انجمن صنفی حمل ونقل ریلی، دانشکده فنی و مهندسی راه‌آهن، شرکت‌های حمل و نقل ریلی باری و مسافری و شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی پیشرفت‌های اخیر در مهندسی راه‌آهن ایران و جهان با حضور اساتید داخلی و خارجی، متخصصان و کارشناسان صنعت حمل و نقل ریلی در روز 19 خرداد ماه از مهمترین رویداد‌ هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته در سال جاری است.

بنابراین گزارش، توسعه زیربناهای حمل و نقل ریلی در توسعه پایدار و رشد اقتصادی کشور نقش مهمی دارد و برگزاری این نمایشگاه بین‌المللی در تهران می‌تواند جایگاه منطقه‌ای ایران را در ترانزیت کالا در مسیر کریدورهای بین المللی شمال – جنوب و شرق – غرب بیش از پیش تقویت کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.