معاون مسکن وزیر راه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ امروز پاسخگوی تلفن‌های مردم

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از ساعت ۱۰ تا ۱۲ امروز پاسخگوی تماس های مردمی از طریق شماره تلفن ۸۸۶۴۶۳۱۲ خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمود زاده همزمان با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در راستای شفاف سازی و پاسخگویی روز سه شنبه ۱۵ بهمن‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ از طریق تماس تلفنی به سوالات شهروندان در حوزه کاری خود پاسخ می‌دهد.

در این راستا محمود محمود زاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی روز سه شنبه ۱۵ بهمن‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ از طریق شماره تلفن ۸۸۶۴۶۳۱۲ خواهد بود.

به نظر می‌رسد عمده سوالات شهروندان، ابهامات آنها در دو حوزه طرح ملی مسکن و طرح مسکن مهر باشد.

معاونت مسکن همچنین مسئول تنظیم بازار مسکن و تعیین و تنظیم سیاست‌های مربوطه بوده و شهروندان می‌توانند سوالات و ابهامات خود در خصوص علل افزایش قیمت مسکن را با وی مطرح کنند.

همچنین اعضای نظام مهندسی و معترضان به آزمون‌ها نیز می‌توانند سوالات خود را با این معاونت در میان بگذارند

با توجه به اینکه معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، همزمان دبیر شورای عالی مسکن نیز هست، شهروندانی که سؤالاتی در حوزه‌های صدور اسناد ملکی، تسهیلات بانک مسکن اعم از صندوق مسکن یکم یا تسهیلات از محل اوراق، حوزه بافت فرسوده، مسکن روستایی و… نیز دارند، می‌توانند با محمودزاده مشکلات خود را بیان کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *