شرایط دریافت وام تعمیر مسکن 80 میلیون تومانی بانک مسکن

مشتریان بانک مسکن که برای تعمیرات منزل خود امکان استفاده از وام جعاله مخصوص این مجموعه را دارند. مبلغ وام تعمیرات مسکن این مجموعه از محل اوراق 80 میلیون تومان اعلام شده است.

به نقل از رده، افرادی که مایل به دریافت وام تعمیر خانه بانک مسکن هستند باید اوراق ممتاز مربوط به این تسهیلات را خریداری کرده و سپس در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات سند ملک معرفی شده برای تعمیر است. سود این وام 23 درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به 60 ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ تسهیلات، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 2 میلیون و 255 هزار و 238 تومان است. کل سود وام، 55 میلیون و 314 هزار و 261 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن، 135 میلیون و 974 هزار و 261 تومان خواهد بود.

لازم به ذکر است این تسهیلات برای حفر یا ترمیم چاه منزل، سرویس حمام و آشپزخانه و دستشویی، تعمیر درب و پنجره‌ها، سیستم گرمایشی و سرمایشی، رنگ و نقاشی و همچنین تعمیرات آب و برق و لوله کشی و سیم کشی معیوب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آغاز به کار بانک مسکن و آشنایی با برخی از خدمات آن
بانک مسکن به صورت رسمی از سال 1358 انواع خدمات پولی و بانکی مجاز را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه داد. هم اکنون این مجموعه با شبکه گسترده‌ای که دارد به عنوان یک بنگاه اقتصادی معتبر در زمینه تولید واحدهای مسکونی، اعطای تسهیلات بخش مسکن، افتتاح حساب جاری، صدور انواع ضمانت نامه‌ها، خدمات چک فکس، انواع خدمات الکترونیکی، امور ارزی و اعتبار اسنادی و … شناخته می‌شود.